- Date Days ago Event New Price
- May 05, 2026 11 days ago Price Reduced: -$19,888 (16.59%) $100,000
- Apr 07, 2026 39 days ago Price Reduced: -$15,012 (11.13%) $119,888
- Mar 29, 2026 48 days ago New on Market $134,900